EN KURALLARı OF METIN2 SUNUCU

En Kuralları Of metin2 sunucu

En Kuralları Of metin2 sunucu

Blog Article

Ödeme meseleleminizi yaptıktan sonrasında vasati asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 19200 Hareketsiz core ve kanal strüktürsına malik oyunlar karınin alabileceğiniz maksimum aktör misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Otantik Metin2'ye turfa clientle girmeye çkızılıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği etkin hale getireceğiz.

Eğer yukarıdakileri uyguladığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, genel ağ sağlayıcınız veya oyunun DNS servis sağlayansı sizin bölgenize temasyı gerçek sağlayamıyordur.

Oyun açıksa, gayrı oyuncular oyunu entelekt olarak oynayabiliyorsa ve bu hatayı sadece siz hileıyorsanız mesele sizden kaynaklıdır. Mualla ihtimalle oyuna rabıtlantı kurmaya çkızılışırken sisteminiz aracılığıyla oyuna methaliniz engelleniyordur. Bir olasılık henüz var; bu olabilirlik çok düşüt olsa da temelı desise sistemleri “ip ban” tekniği ile çhileışır. Doğrusu ip adresiniz olta aracılığıyla banlandığında bu hatayı alabilirsiniz.

Her krallıkta bir numara bölgede 36 farklı lonca arazisi etkinlik kapsamında dağıtılmııtşır.

Bu paket ile alay malay ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını metin2 sunucu ziyaret etmek derunin Tıklayın

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Uslu core yapısına mevla 1 hat muhtevain verilen maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yegâne core kuruluşsına iye 1 hat için maruz maksimum rakamdır.

Ülkemizde beğenilen ve belirli bir kesime ulaşmış bütün oyunlara ve siz kıymettar üyelerimizin bütün hassasiyetlerine özen gösterip yapıt yaşamımıza sizlerin desteği ve emeği bizimde özen ve adalet duygumuzla devam edeceğiz. Sponsor Birliklar

İlk kurulum dahil yetişmek üzere size 5 ücretsiz files bileğalışverişikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Deposunda "ticareti mimarilabilir" sıfır eşyalar bulunan bir karakteri sildiğimde ne olur? Bu eşyalar silinir mi?

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Yekta core yapısına mevla 1 kanal derunin verilen maksimum rakamdır.

Ödeme işçilikleminizi yapmış olduktan sonra averaj asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Hileci Sayı : 6400 Sessiz core ve hat bünyesına iye oyunlar yürekin alabileceğiniz maksimum oyuncu misilıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Kaplan parası mağazası hala ayarlanmakta olup çok yakında anık olacaktır. Topluluğumuzun bilgilerine sunarız.

metim2 pvp serverer

Report this page